strona szkolna Strona Gimnazjum

Misja i wizja szkoły. Samorząd Uczniowski Wolontariat. Plan lekcji na rok szkolny 20162017. Film- Rys historyczny. Rok szk. 20152016. Rok szk. 20142015. Rok szk. 20132014. Rok szk. 20122013. Rok szk. 20112012. Od poniedziałku zaczynają si ferie zimowe. BEZPIECZEŃSTWO DZIECI PODCZAS FERII ZIMOWYCH. Ortografii się nie damy, jej zasady w głowie mamy! Continue reading . 8222;Jednodniówka historyczna. DOKUMENT PDF Jednodniówka historyczna. Wigilia u Aulocka w Kochanowicach. Continue reading .

OVERVIEW

The domain gimnazjumkochanowice.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have downloaded twenty pages within the web page gimnazjumkochanowice.pl and found eleven websites referencing gimnazjumkochanowice.pl. We have noted one social networking accounts belong to gimnazjumkochanowice.pl.

GIMNAZJUMKOCHANOWICE.PL TRAFFIC

The domain gimnazjumkochanowice.pl is seeing varying amounts of traffic all over the year.
Traffic for gimnazjumkochanowice.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjumkochanowice.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjumkochanowice.pl

LINKS TO GIMNAZJUMKOCHANOWICE.PL

Przedszkole w Kochanowicach

Tel 34 35 33 229. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku. Samorządowe Przedszkole w Kochanowicach jest częścią Zespołu Szkół w Kochanowicach, w skład którego wchodzi także Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki oraz Gimnazjum im. Budynek główny Zespołu Szkół mieści się w Kochanowicach przy ulicy Szkolnej 1. Created by Ewa Majczak and Mariusz Koza. Designed by Free CSS Templates.

WHAT DOES GIMNAZJUMKOCHANOWICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjumkochanowice.pl Mobile Screenshot of gimnazjumkochanowice.pl Tablet Screenshot of gimnazjumkochanowice.pl

GIMNAZJUMKOCHANOWICE.PL SERVER

We diagnosed that the main page on gimnazjumkochanowice.pl took two thousand nine hundred and thirty-seven milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider gimnazjumkochanowice.pl not secure.
136.243.44.221

We discovered that this domain is implementing the Apache server.

strona szkolna Strona Gimnazjum

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Plan lekcji na rok szkolny 20162017." I observed that the web page said " Od poniedziałku zaczynają si ferie zimowe." They also stated " BEZPIECZEŃSTWO DZIECI PODCZAS FERII ZIMOWYCH. Ortografii się nie damy, jej zasady w głowie mamy! Continue reading . Wigilia u Aulocka w Kochanowicach."

SEE MORE WEB PAGES

Аренда яхты Киев, цены на аренду парусной яхты Bavaria

Здравствуйте, я яхтенный капитан, приглашаю вас совершить прогулку на океанской круизной яхте BAVARIA. И не важно, будет это короткая прогулка на пару часов или двух-трёхдневный поход, выберетесь вдвоем или шумной компанией, я гарантирую, впечатления будут незабываемыми! Аренда яхты в Киеве.

KODers Site

Сегодня русичка дала 5 тем на сочинение по Горькому.

Przedszkole w Kochanowicach

BLOG Turkusowa Sowa

Krok po kroku zrób to sam. urodzin bloga! Udostępnij w usłudze Twitter.